Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
Valandil

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: 85. Bölüm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma Haz. 12, 2009 4:14 pm

...

Muavin inceden sıyırmış, bir gözü sürekli seyirmeye bağlamıştı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

Diğer yolcularda ufakdan bizimkilere kıl kapmıştı, ama daha hiç bir şey bitmemiş aksine daha yeni başlıyordu...

O sırada Özgürün şu sözleri otobüste yankılandı...

- la lahmacunlar soğumadan çıkartında yiyelim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Eek

Otobüsde ki herkes şoka girmişti, bu bir kabus olmalıydı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

- bnmkinin soğanı bol olsun Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Pleased
- la acılı olan kimindi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Confused Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

O sırada lahmacunun kokusundan gözü dönmüş cihan söze girdi...

- kaç lahmacun yaptırdınız la?
- 15 tane yaptırdık kamka
- olum 5 kişisiniz 10 lahmacun size yetcek mi ki? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- ... .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- ......... bak 5 lahmacun yicek Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Bizimkiler lahmacunlara dalmış ve kendilerinden geçmişken, muavin ufukda gözüktü...

- pardon beyfendi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Redface
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Confused

Cihan muavini yan gözle keserken sessizce ağzından şu kelimeler döküldü Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes

- ne dio bu .. evladı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Lâkin hemen akabinde Cumali söze girdi...

- buyur anam ne vardı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- lütfen yiyeceklerinizi kaldırın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Redface
- neden Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Baby
- lütfen beyfendi uzatmayın kaldırın şunları Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Redface ( .. çocuğu boğazında kalsın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak )

O sırada mert...

- beyler arkadaş haklı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Redface
- anlayışınız için teşekkürler beyfendi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Smile
- belli ki onunda canı çekmiş, buyur cnm al bi diş Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Eek
- la mert ne pis adamsın .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Muavin hayata küsmüş bir şekilde yerine giderken bizimkiler lahmacuna son sürat devam ediyorlardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Baby

Zaman akıp geçiyor otobüs iğrenç bir lahmacun kokusuyla doluyordu... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

Muavin henüz şoku atlatamadan berk olaya poşetten acılı ezme çıkartarak mudahil oldu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Kimse bir şey yapamıyordu, çünkü bizimkiler yüzsüzlükte sınır tanımıyorlardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes

Ama daha her şey bitmemişti... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Eek

Cumali kendinden emin bir şekilde muavin ışıığına bastı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

- Buyrun Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Redface ( seni doğurtan doktorun, oraya imar izni çıkartan belediyenin, o doktora diploma veren hocanın, sana bu bileti satanın ben .......... ......... bacağımı .......... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil ) Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

- cnm senide yorduk ama senden son bi ricam olucak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Pleased
- nedir?

- bi kola kap gel de ağzımızı çalkalayalım Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

...

Hepsi ve daha fazlası gelecek bölümlerde...
turk_kral

turk_kral

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma Haz. 12, 2009 4:56 pm

eheh süper Very Happy devamını isteriz bang
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma Haz. 12, 2009 5:35 pm

Alıntı :
- bi kola kap gel de ağzımızı çalkalayalım Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Koptum ya:D
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma Haz. 12, 2009 6:17 pm

süper ya koptum bütün devamını isterizzzz bang bang bang bang
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Haz. 13, 2009 12:52 pm

Allah'ım dün ve bugün hepsini en baştan okudum. Gülmekten geberdim lol! . Hadi devamını bekleriz.
Capanoglufetihbey

Capanoglufetihbey

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Haz. 13, 2009 10:18 pm

Gülmekden yerlere Yattım Very Happy Very Happy Very Happy

Bi kola kap gelde ağızımızı çalkalıyalım Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Haz. 13, 2009 10:59 pm

Buyur cnm. al bir diş Very Happy
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. Haz. 25, 2009 2:58 pm

Hehe Çok Komik GÜlmekten yarıldım lol! lol! lol! lol! lol! lol!
canpolat42

canpolat42

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. Tem. 08, 2009 12:11 pm

devamını bekleriz
new_divide

new_divide

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. Tem. 08, 2009 12:28 pm

Çok güzel gülmekten öldüm yha unanim çok komik! lol! albino
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma Tem. 17, 2009 12:48 pm

Hocam hadi devamı gelmeyecek mi daha?
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Ekim 10, 2009 5:42 pm

Hocam devamı yokmu ya,

Adamın kafasını rahatlatıyor...
Valandil

MesajKonu: 86. Bölüm (Tatil) Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı Ekim 13, 2009 10:42 am

Muavin tek kelime bile etmeden uzunca bir sure hareketsiz kaldi...

O an aklından neler geçtiği aslında açıktı
Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Yinede sukünetini koyumaya devam etti, derin derin nefes alarak kola almak icin cumalinin yanından uzaklaştı...

- la cuma
- ne var la
- adamin daha fazla ustune gitme .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- nie la naaptim ki Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes
- benden uyarmasi
- la cuma hakkaten dorgu soyluyo ozgur
- bencede
- la amma uzattınız ha Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Confused
- hayır sonra adam delirip ......... bi yerini Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- .......... .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

O sırada muavin ufukda gözükmüştü... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes

Avına yaklaşan bir avcı gibiydi, sessiz lâkin kararlıydı gözlerini hedefinden ayırmamaya özen gösteriyordu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

- la eleman nie geciktin? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- diger yolcularlada ilgilendim efendim kusura bakmayin ( elemanını ........ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak )
- neyse öle olsun bakalım
- efendim buyrun kolaniz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Wink ( senin ben ananı avradını ...... ejladını ..... ......... ............ bacağımı ....... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin )
- saolasin kamka Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- baska bir arzunuz var mi?
- aslinda kola istedigim soguklukta deil ama hadi yine iyisin bu seferlikde boyle olsun, bu hatanıda gözmezden gelicem Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- Allah sizden razı olsun müsadenizle ben yerime geçiyorum ( ........
evladı soğuk deilmiş dio bide, şeytan dio al o kolayı .........
........ ........ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin )

Cumali kendinden emin bi ifadeyle digerlerine doğru döndü ve...

- gördünüz mü saygida nasıl kusur etmedi, bide boş boş konuştunuz o kadar Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- adam iyi niyetliymiş Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes
- he ya ben olsam onun yerinde bak o kolayı alıp sana napıyodum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Tongue2
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

O sırada cumali kurbanına kenetlenmişti... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Confused

Ani bir hareketle kutu kolaya saldırdı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 W00t

Ve tek bir bilek hareketiyle kendine yakışanı yaparak onu açmayı başardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Lâkin...

Kapağın açılmasıyla beraber kolanın yarısı üstüne fışkırmıştı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 W00t Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

Muavin intikamını almıştı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 W00t

Belli ki kolayı dakikalarca sallamıştı
Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

...

O gun sabaha kadar bir daha bizimkilerin sesi çıkmamıştı...

Otobüstekilerde böylece huzurlu bir gece geçirmişlerdi..

Ta ki...

- bipppppppp bile pislediği yeri temizliyor Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil
- ay inanamıyorum boyle bi şeye batmiş ustum başim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Crying

Bağırtılarıyla tekrardan otobüsün içindeki huzur kaybolana kadar...

- en sevdiğim ayakkabım, pantolon paçalarım battı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Crying
- hanım efendi biraz sakin olun ben şimdi hallederim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Wink (.. karısı ben burda neyse uğraşıyorum hala paça dio Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak )

Otobüs içindeki bu gerginlik erken menapoza girmiş hatunun otobüsü terketmesiyle sona ermişti Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

...

Bir süre sonra Antalya'ya varmışlardı, sonunda otogardaydılar...

Bavullar vs derken bizimkiler 45 derece sıcağın ortasında kalmışlardı...

İşte tam o sırada Cihan'ın sesi duyuldu...

- .. ben böle işin ya
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Confused
- !?
- nolldu la ?

- o sakız nası oraya yuvarlandı anlamadım ki Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 W00t
- la hayvan senin miydi o Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Confused
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes
- la anlatsana .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Baby
- yav akşam o kadar lahmacun yedik ya
- eeee?
- son gece kendi kendime dedim ki olum cihan Antalya'da leş gibi ağzın kokmasın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- görende kraliyet ailesinden sanır iti Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- ........ .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Evil
- neyse la traşı geçin .. sadete gel
- eet la amma kafa .......
- neyse işte sonra bi iki sakız attım ağzıma, nefesim açılsın die Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Rolleyes
- sallama .. orda resmen 1 kilo sakız vardı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin
- kızın ayağını kurtarana kadar 4 kişi kolundan çekti Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Tongue2
- yav sonra baktım ki ağzım hâla mezarlık gibi kokuyo Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 W00t Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak
- midem kalktı .. ee sonra Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin

- bi kutu sakızı attım ağzıma sonra uyurken herhalde ağzımdan düştü yuvarlandı arkadaki karısının ayağına yapıştı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Manyak

...

Hepsi Ve Daha Fazlası Gelecek Bölümlerde...

...
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. Ekim 14, 2009 9:53 pm

Buhahaha Cumali geri döndü devamını bekleriz. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_lol
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. Ekim 15, 2009 12:49 pm

Zaaaa,,,,

Come hocam beni duydu Smile)))
Capanoglufetihbey

Capanoglufetihbey

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Ekim 18, 2009 9:41 pm

Devamını içtenlikle beklioz Reis Very Happy
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma Ekim 30, 2009 5:12 pm

devamı gecikmesib valandil heyecanla bekliyoruz Very Happy Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği - Sayfa 4 Lol

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4