Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Vide
MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:11 pm

Atatürk resmi çizerdim.Sonra da banlanırdım. her zmn yaptığım şey Very Happy
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:14 pm

"Şirinler *ay mı? Değillerse nasıl bu kadar çoğaldılar? Hepsi Şirineye mi k*ydı? Şirine kaşar mı?" yazarak toplumun ahlakını bozardım Very Happy
Nistel

Nistel

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:27 pm

gökhan gönül maçı mahvetti
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:41 pm

Basketbolda yola devam yazardım
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:46 pm

Bi camımımız , buğulandı diye çöktük mü =)=P
devrim

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 6:29 pm

Her gün tövbe eder yine şarap içeriz yazardım xD
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 6:58 pm

Bizdik ilk safta atılan yüz atlı yazardım Very Happy
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:02 pm

biraz müstehcen olcak ama "Dil dile değmeden dil öğrenilmez agaaa" yazarım Very Happy
devrim

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 8:02 pm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz Yazardım Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 8:29 pm

YollarrrRR yazardım =)
devrim

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 9:05 pm

Barışşşşşşşşşşş yazardım...
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 9:12 pm

Türk olunmaz Türk doğulur yazardım Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 10:11 pm

Buğuluyum yazardım
devrim

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 10:04 am

Yaşasın Türk ve Kürt Haklarının Bağımsızlık Mücadelesi Yazardım...
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 1:14 pm

Buğuluyum buğulu yazardım =P
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 1:37 pm

........... yazarım
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 11:23 pm

Ne bakıyosun yazardım
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 11:29 pm

"Hındınmındım mı sen?" yazardım Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 4:32 pm

Sahip ne sorumsuzsun insan bi siler yazardım =))))
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 4:42 pm

Pis yazardım
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 8:43 pm

"Senin yaptığını Çorumlu yapmaz, Yozgatlı !" yazardım Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 8:53 pm

Sonra "Tokatlıda yapmaz." yazardım Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 3:22 pm

Çöp adam çizerdim...
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 5:20 pm

"Hele Sivaslı hiç yapmaz!" yazardım Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833 Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 445833
sametbilgili

sametbilgili

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 9 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 19, 2009 12:56 pm

bunu yazan tosun yazardım Very Happy

Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 11 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki