Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Vide
MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 19, 2009 4:07 pm

"Haydi Bulgaristan'a" yazardım bide "Kahrolsun Tosun edebiyatı!!!" yazardım Very Happy
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 6:38 pm

"Bu gemi Ankara'ya mı gidiyo hemşerim?" yazardım Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 6:20 pm

Bu yolcu abbas bağlasan durmaz yazardım kural
Quantice

Quantice

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPerş. Kas. 19, 2009 10:51 pm

qeneLde qüLücük yaparım =]
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPerş. Kas. 26, 2009 11:25 am

gel gör beni aşk neyledi yazardım =))
recep298

recep298

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedSalı Ara. 01, 2009 11:20 am

İşim Gücüm Yok Otobüsün Camına Yazı Mı Yazcam Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Lol
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPerş. Ara. 03, 2009 12:22 am

keep holding on
Quantice

Quantice

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedCuma Ara. 04, 2009 10:41 pm

Let it bLeed
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedC.tesi Ara. 05, 2009 2:30 pm

Write to me Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 445833
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPaz Ara. 06, 2009 9:30 pm

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE yazardım Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 1:01 am

caffar şu cama bi el at kardişim yazrdm =))
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 1:58 pm

Very Happy atarım Very Happy Very Happy Very Happy adiyos ya şu lafların harika Very Happy osmanlı'nın en espirili kişlerinden birisisin Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedC.tesi Ara. 12, 2009 4:04 pm

tşkr ederim ,=)) Teveccünüz

..waşş terledim ha =))yazardım =)
No62NoExit

No62NoExit

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPaz Ara. 13, 2009 11:39 am

kan akar toprak emer bu vatan senin gibi daha nice cengaverleri gömer. Hak bulur devran döner horoz do..lır tavuk gömer Smile
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPaz Ara. 13, 2009 2:44 pm

Üsteki seninn bu yazacığın şey cama sığmaz Wink şimiden söyleyeyim , yazamadığında düşündüğün şey olmayınca hayal kırıklığına uğrama WinkWink

I LoVe YoU ferRAri =)))
No62NoExit

No62NoExit

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPaz Ara. 13, 2009 5:43 pm

Yazmasını bildikten sonra herşey sığar Wink

Salkım saçak
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPtsi Ara. 14, 2009 7:29 pm

Yazmayı bildikten sonra herşey sığmaz.. Sığdırmaya çalışırsın .. O zamanda istediğin şeyi anlatamazsın . ,ifade demezsin Wink

Çürüüdüdüdü
No62NoExit

No62NoExit

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedPtsi Ara. 14, 2009 10:12 pm

Very Happy ama o dediğim otobüs camına sığar oO

Di Mi yazardım
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedSalı Ara. 15, 2009 7:14 pm

Evet belki otobüs camına sığabilir xD sen en iyisi komple buğulanmış bir dükkan camına büyükçe yaz onu Very Happy
No62NoExit

No62NoExit

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedSalı Ara. 15, 2009 7:21 pm

SmileSmile
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedCuma Ara. 18, 2009 2:54 pm

Lan yazmayın bipppppppp yazardım
No62NoExit

No62NoExit

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedCuma Ara. 18, 2009 10:05 pm

Kızmayın efenim yazardım
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedC.tesi Ara. 19, 2009 12:20 pm

Bir su atıverin
recep298

recep298

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedSalı Şub. 09, 2010 12:24 pm

Müsait Bir Yerde İnebilirmiyim Very Happy
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız? - Sayfa 10 Icon_minipostedC.tesi Mart 13, 2010 8:19 pm

KRALLIKLAR - İMPARATOR Very Happy

Buğulu bir otobüs camına ne yazardınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 11 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki