Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Vide
MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPerş. Tem. 31, 2008 1:40 am

AİLEMİZE HOŞGELDİN:
gul
yolcuu

yolcuu

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPerş. Tem. 31, 2008 6:30 pm

Üye değildim alırsanız olacağım Very Happy:D
Dyn

Dyn

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Ağus. 04, 2008 3:57 am

önceki forumda üyeydim alırsanız sevinirim Very Happy
Ruhadam

Ruhadam

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Ağus. 04, 2008 12:15 pm

bende katılmak isterim
Cos37

Cos37

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı Ağus. 05, 2008 10:52 am

beni de alır mısnnn (: (:
gonuldostu3535

gonuldostu3535

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı Ağus. 05, 2008 11:16 am

benide alırmısınız aranıza Very Happy
platon_ra

platon_ra

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı Ağus. 05, 2008 12:21 pm

isim:platon_ra
kasaba:tavşanlı
seviye:1

sizcede uygunsa aranıza katılmak isterim
wd1605

wd1605

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 06, 2008 1:52 pm

BENDE ÜYE OLMAK İSTİYORUMMM...
canerxx

canerxx

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 06, 2008 8:39 pm

Bende katılmak isterim ama evli değilim tiger sen beni tanıyorsun ztn benıde alırmısın s2 bekarım
nicomedia1

nicomedia1

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedC.tesi Ağus. 09, 2008 12:16 am

önceki forumda üyeyim benide alırsanız
sev2 ve bekarım Very Happy:D
sezer58

sezer58

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPerş. Ağus. 14, 2008 11:59 pm

benıde alın Smile
Misraaa

Misraaa

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedC.tesi Ağus. 16, 2008 4:45 pm

Oyundaki Adı: Misram
Kasaba: Keşan
seviye:1

Not: Bir Önceki Loncanıza Kayıtlıydım Kaydım Tarafınızdan Taşınmasını Rica Ediorum..Aranızdaki Yerimi Almak İstiorum..

Saygılarımla..

Mısra
Aslanix

Aslanix

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Ağus. 18, 2008 1:33 am

kasaba : akhisar
seviye : seviye 3 (devlet)
meslek : kasap
bekarım (bu lonca evlendiriyo mu evlenenler loncası mı ?)
atom15

atom15

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Ağus. 18, 2008 2:51 am

benide alırsanız sevinirim Very Happy
candy87angel

candy87angel

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 20, 2008 12:15 am

aranıza benide alırsanız sevinirimm
Aslanix

Aslanix

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 20, 2008 4:17 am

ne zaman alınıcaz Question confused
tiger1617

tiger1617

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 20, 2008 8:39 am

Arkadaşlar mod değişti 1 ay önce benim elimde olsa hepinizi hemen alırdım ama değil artık.
sfere

sfere

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 20, 2008 11:24 am

Beni unutmayn Wink
by3mR3

by3mR3

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 20, 2008 12:39 pm

benide alırsanız sevinirim

oyun nick :by3mR3
forum nick : by3mR3
Sv1 Bandırma
Aslanix

Aslanix

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPerş. Ağus. 21, 2008 3:56 am

tiger1617 demiş ki:
Arkadaşlar mod değişti 1 ay önce benim elimde olsa hepinizi hemen alırdım ama değil artık.

o zaman mod tekrar değişsin bakan yok buraya
lavinya

lavinya

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma Ağus. 22, 2008 6:03 pm

isim : Lavinya
Kasaba: Gelibolu
Seviye: 1
Medeni Hali: evli Very Happy

Benide alın Evlilik Güzel Şey Very Happy
candy87angel

candy87angel

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Ağus. 24, 2008 10:42 pm

mod keyfinden bakmamazlık etmiyoo işi var döndügünde halleder
samsa_cavus

samsa_cavus

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Ağus. 25, 2008 8:26 am

benda girmek istiyorum
kahramanprens

kahramanprens

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Ağus. 25, 2008 8:19 pm

benide aranıza alır mısınız
Caem

Caem

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı Ağus. 26, 2008 9:41 pm

evlenmek istiyorum Very Happy

Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 8 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki