Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
sulh

sulh

Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Vide
MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 27, 2008 1:20 am

benide alırmısınız
ANIL

ANIL

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi Eyl. 01, 2008 7:24 pm

oyun adım anil1 forum adım ANIL Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kasaba çanakkale meslek yakında kasap olcam Smile Smile afro afro ban 1 ban 1 benia alımn
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. Eyl. 03, 2008 1:32 pm

beni de alın
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz Eyl. 07, 2008 5:04 pm

Oyun içindeki isim:kadir1131

Forumdaki iSim:kadir1131

İkamet ettiğiniz kasaba:tavşanlı

Üye olduğunuz diğer gruplar:OYH,akıncı er

Seviye:1
beyza

beyza

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı Eyl. 09, 2008 1:45 pm

afro insanlar evlensinler bol bol,gelişelim,büyüyelim Very Happy benide alın aranıza cheers
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı Eyl. 09, 2008 5:56 pm

benide al benide Razz SARUHAN SOMADAN hukuk21
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 3:59 pm

ilgilenen yokmu
samsa_cavus

samsa_cavus

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 5:52 pm

yeni mod ıstoyoruzzz
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 6:09 pm

ARKADAŞLAR AKSAKLIKTAN DOLAYI EVLİLİKLER LONCASI MÜDİRİYETİ OLARAK HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİZ.....

AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ...
lavinya

lavinya

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 12, 2008 11:32 am

yaf sağ olun aldınızda iyide ben niye bu başlığı bulamıyorum :S loca kayıp olmuş nerde bu loca mısır yetiştiricilerden sağa sapınca değilmiydi yaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ya şaka maka cidden bulamıyorum.
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 12, 2008 2:38 pm

KARDEŞİM LAVİNYA DERNEK CEMİYETLERİ BAŞLIĞINDA GRUPLANDIRILDI.O BAŞLIĞA BAKARSAN SEVİNİRİM...SAYGILARIMLA...
Aslanix

Aslanix

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 12, 2008 10:56 pm

benide alın kaçıncı demem bu
bide loncası nerde başvurusu nerde adminler taşısın şunu
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 12, 2008 11:10 pm

SEN KAÇ KERE SÖYLEMİŞSİN...YUKARILARI OKUMUYON HERALDE..ALDIM HEPİNİZİ...AYRICA HEMEN Bİ ÜSTÜNDEKİ YERDE LONCANIN YERİNİDE YAZDIM...ETRAFA GÖZ GEZDİRİP SONRA YAZARSAN BUNDAN SONRA SEVİNİRİM...
findikkiran

findikkiran

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. Eyl. 18, 2008 8:53 am

Oyun Adı:findikkiran
Forum Adı: findikkiran
Kasaba:keşan
Seviye: 1

Benide aranıza alırmısınız ?
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 19, 2008 12:13 am

AİLEMİZE HOŞGELDİN:
findikkiran
hilmiye

hilmiye

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 26, 2008 10:24 pm

hilmiye
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 26, 2008 10:28 pm

AİLEMİZE HOŞGELDİN:
hilmiye
Hufu

Hufu

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 26, 2008 10:44 pm

Evlilikler Loncası ve üyeleri ne iş yapar.. Yani hangi akla hizmetiz burda açıklarmısınız bana??
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 26, 2008 10:47 pm

bu sorunun yeri bursı değil arkadaşım kasaban da loncamızın üyesi varsa onlara sor yada loncamıza girme talebini belirt...
Hufu

Hufu

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 26, 2008 10:53 pm

neden yeri burası olmasın, belkide cevaba karsılık üyelik talebim olacaktı?? hayret bi sey.. neyse.
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma Eyl. 26, 2008 10:56 pm

çünkü burası soru sorma yeri yada tartışma için açılmış bir olamayıp sadece ve sadece üyelik için, başvuru yapmak için açılmış bir başlıktır...yeterince açık oldu umarım...
hermes05

hermes05

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz Eyl. 28, 2008 3:15 pm

BENDE KATILMAK İSTERİM.
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz Eyl. 28, 2008 5:21 pm

AİLEMİZE HOŞGELDİN:
hermes05
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz Eyl. 28, 2008 8:24 pm

ben canerxx msn virüs girdiği için yeni hesap açtım beni alırmısınız
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz Eyl. 28, 2008 8:41 pm

Oyudaki Adı : Fransuva1905
Seviye : 2 (Demirci)
Kasaba : Çan
Medeni Durum : Bekar

Evlilikler Loncası Üye Alım Yeri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 8 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki