Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Korsanlar Loncası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedSalı Şub. 16, 2010 6:37 pm

Arkadaşlar korsanlık faaliyetlerine yavaş yavaş başlatıyoruz. Gelişmeye çalışıyor dersleri almaya çalışıyoruz. Bir süre sonrada denizlerde korsanlığa başlıyoruz. Sizde korsan olmak istiyorsanız;
Oyun Adı: XXXX
Seviye: XXXX
Kasaba: XXXX
Kasabanızda Liman Var Mı: Evet / Hayır
Korsan Olma Sebebiniz: XXXX
Kuvvet Puanınız: XXXX
Teçhizatınız: XXXX (Sopa,Kalkan,Kılıç,Yok v.s.)
canpolat42

canpolat42

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedCuma Şub. 19, 2010 10:38 pm

kardeş atılımların iyi ama elde adam olmayınca Smile
Sefalet

Sefalet

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Şub. 20, 2010 1:02 am

bir gemi kaç akçe
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Şub. 20, 2010 2:26 pm

canpolat tayfam var ancak buraya başvurmadılar. Ayrıca ben burayı bir nevi duyuru panosu olarak kullanacağım.
Sefalet en küçük gemi 1000 - 1500 arası. Ancak bu gemilerle sadece ticaret yapabilirsin.korsanlık ya da savaş yapamazsın çünkü o geminin savaş puanı yok. Ayrıca en küçük gemi yani 1000-1500 akçelik gemi olan Mavra (yanlış hatırlamıyorsam) iki-üç kişilik bir mürettabat kabul ediyor ve yine az yolcu kapasitesi var. Ben Denizciler Loncası Çanakkale Bölge Sorumlusuyum. Sizleride Denizciler Loncasına davet ediyorum. Resmi Forumdan başvurabilirsiniz. Orda denizcilik hakkında geniş bilgiler var.
saygılar...
Sefalet

Sefalet

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Şub. 20, 2010 2:36 pm

gemiyi sürebilmek için ders görmemiz gerekliyse bu iş yaş çünkü s3 olmam gerekli Very Happy
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Şub. 20, 2010 4:38 pm

Ders gerekli. Temel Denizcilik dersi şart. Ancak Temel Denizcilik derslerini seviye ikilerde alabiliyor.
canpolat42

canpolat42

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedCuma Şub. 26, 2010 11:24 pm

Varmı bizle ticaret yapacak bir ülke hiç sanmıyorum
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Şub. 28, 2010 3:25 pm

Elbette olur, arnavutluk gibi ülkelerde var bu oyunda.
canpolat42

canpolat42

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Mart 13, 2010 7:14 pm

Neyse sonumuz hayırlı olur inş bide harita açılmıyor hala
Yamatoo

Yamatoo

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Mart 14, 2010 1:52 am

arkadaşlar bursada üreilen koniçivayı dunyaya opazarlıya bilirsiniz Very Happy baya para var o işte Very Happy
rehaxx

rehaxx

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Mart 14, 2010 1:08 pm

beyler korsanlık loncasını yeni gördüm ancak yaza kadar amiral gemisi yaptırmak için gönüllüler arıyorum herkez gemiye eşit pay vericek ydaa az da verebilir sorun değil. nese bende suan 500 lıra var. yaza kadar bunu 1000 yaparım heralde dersleride alıcam sonra ver elini italya kıyılarının ticareti ordaki ticaret gemilerini yağmalayıp osmanlıya kar sağlıyacagız ganımetın yarısı tayfanın yarısı osmanlının olacak tabi osmanlıdan yardım gelirse katılmak isteyenler oyun içinden msj atsınlar suan 4 kişi bulduk bile
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Mart 14, 2010 3:19 pm

Değerli Rehaax burası bir ilan panosu diil. Ben kendi tayfamı oluşturuyorum bizde denizlerde Hristiyan gemileri yağmalıyacağız. Ganimetin büyük payı gemi ortakları arasında paylaşılacak, diğerleri mürettebat arasında bölüştürülecek. Osmanlı bir deniz savaşına girerse biz tereddütsüz bir şekilde Osmanlı ordusuna bir filo olarak katılacağız. Tayfama katılmak isteyenler oyundan mesaj atabilirler.
Oyun adım : Caffar
Kasabam: Çanakkale
rehaxx

rehaxx

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Mart 14, 2010 5:16 pm

e iyi ya ya işte ortak girelim gemiye. eğer çok kişi olursa yani bi gemi fiyatından daha çoğunu toplarsak ikinci bitane daha açarız sonrasında.
Samil123

Samil123

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedCuma Haz. 04, 2010 6:53 pm

bana bayaaa bir yardim lazim nasil savas olyuor kara veya deniz yada benim sehrimde liman yok nasil yapilir nasil devlete para verebiliriz ticaret nasil yapilir????????
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 2:48 pm

size tavsiyem oyundaki resmi forumda Denizciler Loncası'na üye olmanız. Kasabanızda liman yoksa yapılamaz. Liman olan bir kasabaya taşınmalısınız...
Samil123

Samil123

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 2:49 pm

NAsil denizciler loncasina üye olabilirim???
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 2:51 pm

oyuna girin> forum> ikinci foruma "..." adınla bağlan>ahi teşkilatlar>Denizciler Loncası üye alım yeri> oyun adınızı kasabanızı seviyenizi yazın ve yollayın> en kısa sürede alımınız gerçekleştirilecektir sonra da denizciler loncası alt forumuna giriş yapıp detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz...

ancak yine sorularınız varsa ben burada yanıtlayabilirim, ben Denizciler Loncası Karesi Kapudanesiyim...
Samil123

Samil123

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 2:53 pm

bende forumda faska bir dil fransiuzca galiba ne yapicam simdi???
Samil123

Samil123

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 2:57 pm

denzciler loncasi yok ama osmanli denizciler loncasi vaar omu??
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 6:42 pm

o zaten Very Happy
Samil123

Samil123

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedC.tesi Haz. 05, 2010 9:18 pm

lonca dolu...
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Haz. 06, 2010 12:23 pm

nasıl dolu olur Very Happy sen başvurdun mu?
Samil123

Samil123

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Haz. 06, 2010 12:24 pm

basvuramiyorum ki
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Haz. 06, 2010 12:25 pm

:S
ilginç açıkçası. sen oyunda Giantzeus isimli oyuncuya özel mesaj at o yardımcı olur sana, Giantzeus Osmanlı Denizciler Loncası Moderatörü...
fakilli

fakilli

Korsanlar Loncası Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası Icon_minipostedPaz Haz. 06, 2010 1:22 pm

Osmanlı'daki limanların seviyeleri kaç ? ve en iyi üretebildigimiz gemi hangisidir.3 bin akce kadar param var ve savaş gemisi almak istiyorum.bu işleri iyi bilen biri gemi önerebilir mi ?

Korsanlar Loncası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki