Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Korsanlar Loncası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
caffar2

caffar2

Korsanlar Loncası - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Haz. 11, 2010 8:00 pm

canpolat ben seni öncelikle fırkam OHİFe bekliyorum Wink sonra korsanlığa da gelirsin. hepiniz şimdiden para biriktirmeye başlayın ne olur ne olmaz...
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 11:47 am

Abi sen gemiyi bul ben de katılırım şimdi elime bir balta bir de kalkan alayım gidelim... Korsanlar Loncası - Sayfa 3 Icon_biggrin
canpolat42

canpolat42

MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 2:12 pm

bende herşey var bir kılıç alacam onuda alırım hemen
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Korsanlar Loncası Korsanlar Loncası - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 3:03 pm

Arkadaşlar, sakin yav Very Happy daha gemi yok ortalıkta Very Happy para biriktirmeliyiz önce Very Happy alacağımız gemi 10.000 akçe maliyetinde Very Happy

Korsanlar Loncası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3