Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Dermani Tarikatı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Rohirrim10

Rohirrim10

Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı Kas. 04, 2008 3:02 pm

Bende katılmak isterim....
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. Kas. 05, 2008 2:14 am

''Tarikatımız her kul gibi günah işleyenlerin ama tevbe edenlerin tarikatıdır. Bir Dermani açgözlülükten sakınır, fakirin fukaranın yardımına koşar ve her zaman küfürden uzak durur ve asla yalan söylemez. Bu yol Hakikat yoludur, biz bu yolda derman ararız. Aramıza hoşgeldiniz Alpi...''

''Rohirrim evladım sen kendinde misin? Sen zaten tarikattasın...''

ŞeyhDermani büyük bir kahkaha atar,

Laughing Laughing Laughing Laughing

Sonra hemen kendini toparlayan ŞeyhDermani:

''Evladım yoksa içki mi içtin?'' Suspect Suspect Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Rohirrim10

Rohirrim10

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Kas. 14, 2008 10:36 pm

ye$il Görmemişim be şeyhim:)
mturkkan

mturkkan

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi Kas. 15, 2008 9:31 pm

slm sehh demanı hazretleri butun gun tovbe ettim gusul abdestimi aldım 2 rekat sukur namazımı kılıp sizin yanınıza kostum benide aranıza alırmısınız
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi Kas. 15, 2008 10:04 pm

Allah'ın selamı üzerine olsun ey hakikat yoluna baş koyan kul. Bizin dergahımız yalana, fitneye, dolandırıcılığa, küfüre, halk arasında multicilik denen cinciliğe ve ofsayttan gol atmaya tevbe edenlerin yoludur. Bu yolda ilk şart tevbe etmektir. Ve senin bunu yaptığın her halinden belli evladım. Tarikat-ı Dermani'ye hoşgeldin.
mturkkan

mturkkan

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi Kas. 15, 2008 10:12 pm

allah senden razı olsun şeyh im ver elini ayagını opeyim Smile
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi Kas. 15, 2008 10:54 pm

Berhudar ol evladım Uzlaşma
turkishhabibi

turkishhabibi

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. Kas. 19, 2008 9:21 pm

bende geldim seyhim benide araniza alin günahlarimdan arinmak istiyorum artik ..
gulsah

gulsah

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. Kas. 19, 2008 9:28 pm

bende geldim bende günahlarimdan arinmak istiyom seyhim benide araniza alirmsiniz
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Kas. 21, 2008 9:42 pm

Degahımızın kapısı tevbe eden herkese açıktır...

Dergahımız bir ibadet ile arınma mekanıdır...

Tevbe eden içeri girer...

Tesbih çekerek sabr etmeyi öğrenir...

Gönüllü olarak camide çalışır ve açgözlülüğünden kurtulur...

Fakir seviye0lara güven puanı vermeyi ihmal etmez...

Şüphesiz ki ibadet eden kulun kalbi temiz olur...

Hoşgeldiniz, sefa getirdiniz...
Packus

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. Kas. 26, 2008 4:58 pm

Benide alırmısınız seyhim
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. Kas. 26, 2008 5:48 pm

Hoşgeldin evladım, kapımız tüm tevbe edenlere açıktır.
assassin

assassin

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi Kas. 29, 2008 6:10 pm

şeyhimizin izni olursa bende tarikata katılmak isterim.
Contes-Gemlik

Contes-Gemlik

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz Ara. 28, 2008 11:14 pm

Şeymin sizin bir talebeniz ve dermani mürşidesi olmak için can atıyorum benide alın dergahınıza .
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Ocak 08, 2009 2:39 pm

Assassin ve Contes-gemlik evlatlarım, tarikatımıza hoşgeldiniz.
pirates78

pirates78

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz Ocak 11, 2009 8:19 pm

bende dergahımıza hizmet etmek isterim.
cesurhamza

cesurhamza

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı Şub. 10, 2009 12:31 pm

Selamün Aleyküm efendim. Ben de tarikata katılmak istiyorum.
bozkurt_019

bozkurt_019

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz Şub. 15, 2009 9:18 pm

Herkesin var kimsesi,
Menim ise yok kimsesi.
Ey kimsesizler kimsesi.
Sen ol menim kimsesi

Ey Seyhim bu kimsesiz kuluna ayağının altı dahi olsa bir yerin var mıdır?
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Şub. 19, 2009 1:17 am

Hazreti Hamza'nın adıyla karşımıza gelip dergah kapısından geçmek isteyen kulu geri çevirmek haddimize mi düşmüş? Hoşgeldin cesurhamza.

Bozkurt evladım

Kimsesizin yoldaşı yüce Rabb'dır
Tek kılavuzu kutsal kitaptır
Sığınacağı çatı caminin kubbesidir
Danışacağı hoca Şeyh Dermanidir

hoşgeldin Derman kapısına
HADEZ

HADEZ

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Şub. 19, 2009 2:50 am

Şeyhim,
Dedeniz Şeyh ve 6 savaşcının hikayesini de anlattığınız gençliğiniz beni çok etkiledi. Eğer bir öğrenciye daha yeriniz varsa, şeyhlerin hayatını öğrenmek ve yaptıklarından ders almak isterim.
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. Şub. 19, 2009 7:36 pm

Hadez evladım, her iyiliğin içinde biraz kötülük...her kötülüğün içinde biraz iyilik vardır. Bunu bildiğine eminim.

Hiç bir kul mutlak iyiliğe erişemez, çünkü o sadece yüce Rabbimize ve onun meleklerine mahsustur. Biz ancak onların yolunda yürüyebiliriz. Dergah yoluna hoşgeldin.
HADEZ

HADEZ

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Şub. 20, 2009 11:03 am

Çok teşekkür ederim şeyhim.

Allah bize senin yokluğunu göstermesin.
Barbarov

Barbarov

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 9:48 pm

töbe edip temiz bir yaşama başladım tarikatınıza katılmak isterim... Smile
Aksen090

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Şub. 27, 2009 3:18 am

şeyhim sakkalarımın boyu 3.75 i buldu...abdestimi aldım bütün günahlarımdan arındım...bugüne kadar multi yapmadım(bundan sonrası için söz veremem:d)
henüz hiç bir isyana karışmadım,4 akçenin üstüne mısır 8 akçenin üstünde ekmegi ne aldım ne de sattım...
kimseye meyhanede hakaret etmedim...
düzenli olarak vaazlarımı dinledim...
komşum aç iken ben tok yatmadım...
şeyhim izninile aranıza katılmak istiyorum...

saygılarımla!!!
The Spartans

The Spartans

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Şub. 27, 2009 4:45 pm

Bende katılmak isterim seyhim

Dermani Tarikatı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki