Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Dermani Tarikatı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
ŞeyhDermani

ŞeyhDermani

Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Şub. 28, 2009 1:49 pm

Tevbe edip de dergahımıza gelen genç müminleri görmek benim gibi yaşlı bir şeyh için ne mutluluk. Hepiniz hoşgeldiniz
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedPtsi Mart 16, 2009 9:43 pm

Ben de katılmak isterim...
bLoodeyesTR

bLoodeyesTR

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedPtsi Mayıs 18, 2009 3:50 pm

Katılmak isterim yüce şeyh Benim qibi bir serseriyide kabul buyururmusunuz?
pesimist70

pesimist70

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedPtsi Mayıs 18, 2009 4:33 pm

yuce dergahınıza benıde alırsanız cookk mutlu olurum seyhim
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedPtsi Mayıs 18, 2009 7:34 pm

Sayın bloodeyes din kardeşim.

Şeyhim varken söz aslında bana düşmez ama bildireyim. Bil ki ne dinimizde ne de tarikatımızda insan - sınıf ayrımı vardır. Yüce kitabımızda da bu hususların (insan - sınıf - dil - din - ırk) ayrımı yapılmaması apaçık bildirilmiştir.

Unutma ki sen serserilikten önce bir insansın. Zararın neresinden dönsen kardır. Unutma ki Yüce Allah, hayatının son demlerinde kötü alışkanlıkları, işleri bırakıp, yerine iyi işlerle uğraşanların affedileceği bildiriliyor.

Unutma ki serseri de bizim kardeşimizdir, seviye 1 de, seviye 2 de, seviye 3 de, seviye 4 de, seviye 5 de. Yeterki insan olsun. Tarikatımıza her sınıftan, her seviyeden insan katılabilir.
bLoodeyesTR

bLoodeyesTR

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedPtsi Mayıs 18, 2009 9:23 pm

Çok teşekkür ederim şeyhin cevabını bekliyorum ..
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı Tem. 07, 2009 1:22 pm

Sayın şeyh hazretleri bizi bırakıp nerelere gittiler Sad .
canpolat42

canpolat42

MesajKonu: Geri: Dermani Tarikatı Dermani Tarikatı - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Tem. 11, 2009 6:10 pm

benide alın yanınıza şeyhim

Dermani Tarikatı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4