Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
infini

infini

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Vide
MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:07 pm

sana mı sorucam nereye katılacağımı konuya katılma başkanı sen misin ismimi neye göre ağzına alıyorsun benim ismimi kullanırken lütfen dikkat et HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:15 pm

mervenin yaşı daha küçük infini abisi , maruz gör daha aşamamış bazı şeyleri Very Happy
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:30 pm

allahım bir bu eksikti ismimi ağzıma alırken dikkat et yeni moda bu olsa gerek tamam biri atsın kilidi su konuya iyice saptı tamam köprülü en kalabalık aile kimse bunu inkar etmiyor edemezde...

he bu arada SAYLİ adınıda ağzınıza alırken önce abdest alın sonra besmele cekin 1 elham 3 ihlas okuyun sonra sayli deyin yoksa baska türlü olmaz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
infini

infini

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:33 pm

komik. istediğimi derim seni ilgilendirmez
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:40 pm

infini demiş ki:
komik. istediğimi derim seni ilgilendirmez

af buyur beni ilgilendirir mi dedim ben Rolling Eyes
infini

infini

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:42 pm

birşeyler ilgilendirmişki yazım hakkında bişiler yazmışsın HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:47 pm

ben zaten konuya millet birbirine böyle hakaret etmesin insancıl iletişim yöntemleriyle anlasın karısınızdaki küfürle hakaretle susturmayın diye yorum yaparak girdim ama malesef sende konuyu farklı bir boyuta tasıdın tebrikler...artık nereniz kaf dağındaysa böle konusuyorsunuz yazık valla...
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:52 pm

Cıssss infini,,kendini ne sanıyorsun?? Nerenin ağasısın??,,Malum küçük dağları sen yarattın saygı göstermek lazım...
infini

infini

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:55 pm

mesajlarıma bak hakaret varmı.bizim bi yerimiz kaf dağında değil sayli kimin neresi nerde biliriz HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile

valla ben kendimi bişi sanmıyorum bi yerin ağasıyımda demiyorum tabi bir büyüğün olarak bana saygı göstermelisin
HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile herneyse seninle uğraşamam çok istersen gene gelirim HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:01 pm

Büyüksen böyle büyüklük taslamayacaksın,,örnek olucaksın...Kavgaya tartışmaya yönlendirmiyceksin..Herşeye yerli yersiz atlamıycaksın..Tabi yaşın büyükse HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile
infini

infini

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:04 pm

ilk öncelikle ben sadece msj attım sense ismimi kullanarak bişiler yazdın demekki ben değil olayı başlatan senmişsinnn kavgaya yönelmemek istiyorsan forumu kapayabilirsin az sonra bende pc yi kapıyacam boş boş konuşmalarını görmek istemiyorum herşeye yerli yersiz kimin atladığı belli ben sadece msjımı yazdım atlayan sen oldun hadi iyi geceler bu arada yaşımda 24 HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_smile
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:05 pm

İyi geceler,,daha fazla post yazma gereği duymuyorum bu başlığa...
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:06 pm

infini ne senle nede bir baskasıyla sorunum yok orda ki cümlenide artık şaka babındamı söyledin bilemicem ama sevimsiz durdu ondan sana karsılık yorum yazdım yoksa oyundanda tanırım seni beni bilirsin saygısızlık yapmadım sana karsı yapmamda neyse bana müsade heralde uzun süre foruma bakmıcam...a.e.o kırdıklarım varsa özür dilerim...
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Eyl. 28, 2009 8:54 am

Hırsından patladı bu gazeteci yaw haha gümmmmmmm Very Happy
Emaar

Emaar

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Eyl. 28, 2009 9:47 am

SAYLI demiş ki:
bir kişi diğerini hakaretle susturuyorsa bu konu
aralarında kapanmıstır kararına nerden vardın pes doğrusu...

skywalker22 demiş ki:
Kapat konuyu artık merve çok uzadı..

merve44_10 demiş ki:
Benim içinde bitti bu konu

İyi oyunlar

burdan vardim sayli
aralarindaki konunun kapanmasinin bi önemi yok
forumda tartismayi birakmislar benim icin önemli olan o
isterlerse msnde birbirlerini yesinler cok hic umrumda degil
sanada burda gelip kavga baslatmak istiyosun diyen olmadi zaten
ama neticede kavgayi attigin postla tekrar baslattin

hayir asil beni rahatsiz eden basit bir anketin bile tartismaya dönüsebilecegi
her acilan konuda biri gelip digeriyle kavga ediyor
konu alakasi olmayan yerlere sapiyor daha sonrada kilitlerniyor
serseri_ruh

serseri_ruh

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi Eyl. 28, 2009 10:46 pm

ne kadar saçma bir kavga yav HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_biggrin
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı Eyl. 29, 2009 1:32 pm

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Bom
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma Ekim 02, 2009 4:44 pm

kilitlenmiştir

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5