Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 4:53 pm

FranSuVa1905 demiş ki:
Dike Mod'um Sizin Tarafsız Olmanız Gerekiyordu HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin

Niyemiş modum diye yetim olcak değilim Very Happy
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 5:08 pm

***Dike*** demiş ki:
FranSuVa1905 demiş ki:
Dike Mod'um Sizin Tarafsız Olmanız Gerekiyordu HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin

Niyemiş modum diye yetim olcak değilim HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin

Hahahaha. HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Lol HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Lol HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 130322 HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 130322 HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 18785 HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 18785
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 6:10 pm

yaw üşenmeyip yorumları okudumda ne kadar saçmalamıssınız alt tarafı bir anket bu sky hocam senin yasın benden buyuk diye biliyordum böle saçma yorumlar yapcağını aklımın ucundan dahi geçirmiyordum yaw merve ne dese hakarete kodlanmıs papagan gibi gereksiz seyler yazmıssın biraz seviyeli yorumlar yazsan iyi olacak...

ayrıca modlarıda esefle kınıyorum yazıklar olsun ancak artislik yaparsınız cıkıp böle hakaret yağdıran kişileri banlamazsınız sizin adalet anlayısınıza tüküreyim...

merve sana gelince bosver böle kişilerle polemiğe girip canını sıkmaya değmez.belliki modlarda arkadasın dilinden düşürmediği köprülü ailesinden taraflar ki cıkıp duruma el atamıyorlar.köprülü ailesinden cok ii kişilerle dost oldugumdan köprülüye bişi diemicem...
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 6:57 pm

SAYLI demiş ki:
yaw üşenmeyip yorumları okudumda ne kadar saçmalamıssınız alt tarafı bir anket bu sky hocam senin yasın benden buyuk diye biliyordum böle saçma yorumlar yapcağını aklımın ucundan dahi geçirmiyordum yaw merve ne dese hakarete kodlanmıs papagan gibi gereksiz seyler yazmıssın biraz seviyeli yorumlar yazsan iyi olacak...

ayrıca modlarıda esefle kınıyorum yazıklar olsun ancak artislik yaparsınız cıkıp böle hakaret yağdıran kişileri banlamazsınız sizin adalet anlayısınıza tüküreyim...

merve sana gelince bosver böle kişilerle polemiğe girip canını sıkmaya değmez.belliki modlarda arkadasın dilinden düşürmediği köprülü ailesinden taraflar ki cıkıp duruma el atamıyorlar.köprülü ailesinden cok ii kişilerle dost oldugumdan köprülüye bişi diemicem...

Sanane merve ile arpazlı seni ne ilgilendiriyor ?

Onun avukatlığını yapmak senin eline ne geçiricek ?

Saçma ha saylı saçmaa yorumlar yapıyorum ben vay vay vay , forumda gözümüzün üstünde kaşımız var diye banlanıyoruz sonra ben yani papağan diyosun bana saçmalıyormuşum..

Saylı , pasadede ye selam söyle senden başkasını göndersin daha yaşın ergenlik çağında olduğu için bu oyunda neler döndüğünü tahmin bile edemezsin...
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 7:05 pm

bu ne şimdi yaw ortada hiç olmayan kişileri niye araya sokuyosunuz şimdi
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 7:56 pm

SAYLI demiş ki:

İlk olarak siz kendi konuşmanıza çeki düzen getirmelisiniz kimse kimsenin yorumlarına saçma diyemez!

İkincisi artislik yaptığımız yok daha ne yapalım geliyoruz sizinle normal bir şekilde muhabbet ediyoruz en azından ben, normalde kullanıcı ismimi bilmemeniz gerekirken biliyorsunuz..

Üçüncüsü tek size değil diğer kişilerede söylüyorum modlarla adminleri karıştırmayın!Modlar sadece mesaj editler veya kilitlerler ama adminler hem bunları yapar hemde forumun dizaynını değiştirip,kullanıcıları banlayabilirler yani bize niye banlamıyorsunuz gibi cümlelerle gelmeyin...

Ayrıca Türk Haber Ajansı,Bağımsız Gazete Haber Sayfaları Bölümü,ANKET BÖLÜM ve Duyurular bölümlerinde S.modlarda dahil olmak üzere modların yetkisi yok yani bu bölümlerde edit ve kilit vuramıyoruz...
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 7:58 pm

yaw kardeş al onların yazısını sil bizim suçumuz ne HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin o zaman sevmediğim biri bana ters bi mesaj yazdığında bol bol küfür edim konu kapansız olmazki ama

En son acankaraogul tarafından C.tesi Eyl. 26, 2009 8:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 8:00 pm

Yaf en iyisi bu konu kilitlensin bence Smile
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 8:01 pm

yok yaw ne güzel konu HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 8:05 pm

önerim var kavga bölümü diye bi yer yapalım tüm kavgacılar orada küfürleşsin dövüşsün ne yapıyolarsa yapsın konular boşa kilitlenmesin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Lol
bu arada nolmuş yaw 84 mesajla anket bölümünün en çok cevap verilen mesajı olmuş bu peh ne aileymişHANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 10:44 pm

skywalker22 demiş ki:
SAYLI demiş ki:

Sanane merve ile arpazlı seni ne ilgilendiriyor ?

Onun avukatlığını yapmak senin eline ne geçiricek ?

Saçma ha saylı saçmaa yorumlar yapıyorum ben vay vay vay , forumda gözümüzün üstünde kaşımız var diye banlanıyoruz sonra ben yani papağan diyosun bana saçmalıyormuşum..

Saylı , pasadede ye selam söyle senden başkasını göndersin daha yaşın ergenlik çağında olduğu için bu oyunda neler döndüğünü tahmin bile edemezsin...

şimdi ben merve'yide sadece forumdan tanırım konusmuslugum yok arpazalı ailesinide diğer tüm aileler gibi bilirim benimle bir bağlantısı yok....avukatlıkla hiç bir alakası yok ki ben sadece neden sürekli kıza hakaret ediosun die buraya yazdım ki banada satasacağınızı bile bile ki bir cok yorum yapılmıs bile...acankaraogul galiba baska kisiler nieye karısıyor gibi bişi demiş o zaman söle diim sana önüne gelen hakaret etsin sana ve kimse karısmasın eger kabul ediyorsan ok ben sana hakaret etmeye baslayabilirim sebebsiz yere...sky hocam senin tüm yorumlarına saçma demedim sadece bu baslıkta senden böle msjlar görmek beni sasırttı daha düzgün yorumlar beklerdim...pasadede konusuna gelince allah sahidimdir ki onun ne msn si var bende ne oyundan nede baska hiç bi yerden msjlasmıyorum dahi onlada olmayan bir bağlantım yüzünden beni yargılamayın....bide dike sen benim yorumlarımı beğenmeyerek düzelt diyorsun bende ona saçma yorumlar yapıosun düzelt diorum sen benim yorumlarımı saçma görüosunki düzelt deme gereği duyuyorsun....ama bunca hakaretten sonra bir yetkilinin cıkıp editlemesi veya ceza vermemesi forumun acizliğidir...
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 11:08 pm

Alıntı :
şimdi ben merve'yide sadece forumdan tanırım konusmuslugum yok arpazalı ailesinide diğer tüm aileler gibi bilirim benimle bir bağlantısı yok....avukatlıkla hiç bir alakası yok ki ben sadece neden sürekli kıza hakaret ediosun die buraya yazdım ki banada satasacağınızı bile bile ki bir cok yorum yapılmıs bile...acankaraogul galiba baska kisiler nieye karısıyor gibi bişi demiş o zaman söle diim sana önüne gelen hakaret etsin sana ve kimse karısmasın eger kabul ediyorsan ok ben sana hakaret etmeye baslayabilirim sebebsiz yere...sky hocam senin tüm yorumlarına saçma demedim sadece bu baslıkta senden böle msjlar görmek beni sasırttı daha düzgün yorumlar beklerdim...pasadede konusuna gelince allah sahidimdir ki onun ne msn si var bende ne oyundan nede baska hiç bi yerden msjlasmıyorum dahi onlada olmayan bir bağlantım yüzünden beni yargılamayın....bide dike sen benim yorumlarımı beğenmeyerek düzelt diyorsun bende ona saçma yorumlar yapıosun düzelt diorum sen benim yorumlarımı saçma görüosunki düzelt deme gereği duyuyorsun....ama bunca hakaretten sonra bir yetkilinin cıkıp editlemesi veya ceza vermemesi forumun acizliğidir...

Ben başka kişiler ne karışıyor demedim başka kişileri niçin durup dururken ortaya atıyorsunuz dedim bunuda sky ın paşadedeyi falan karıştırmasına söyledim
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedC.tesi Eyl. 26, 2009 11:15 pm

Açılan bu anket sadece ama sadece tartışmak için 1 anket giç kimse ailesinden üstün aile görmek istemez herkes ailesini sevmez böyle anketler haber ler oldukça o kısımda daha bolca na hakaretler olur osmanlıda okadar haber varken bırakın bunları gidin onları yapın karesi isyanı kaç multi bu işin içinde kimler var bunları araştırmak varken saçma sapan Bi şi için tartışıyosunuz burda Ben size hangi Ailenin büyük oldugnu yazayım buraya

Osmanlı imparatorlugu Halkı İşte En büyük aile bu Osmanlı imparatorlugu sizler hala saçma sapan 1 konu üzerine burada tartışma çıkarın
Emaar

Emaar

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 7:37 am

yahu bende anlamadim bu anket tam olarak niye acildi HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
yapmaniz gereken tek sey kullanici guruplarina gidip ordaki üyeleri saymak HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
köprülü ailesinin 203 kullanicisi var misal
gidip böyle sayin hangi ailede kac kullanici var
sonrada burda % leri yazin
burdada degil
aslinda basin sarayinda bi gazetede haber olarak yayimlanmasi daha dogru olur
ve masallah kavga bitmis 2 kisi kendi aralarinda konuyu kapatmislar biride gelip tekrar baslatmis HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
bir konuyu daha berbat etmeyi basardiniz tebrik ederim HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
hadi kolay gelsin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_biggrin
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 8:24 am

Hoops..!

Hakaretler havada uçuşsun,birileride buna karşı çıksın daha sonra yorumlarına dikkat etmesi gereken kişi de onlar olsun!
Forumda adalet istiyoruz! Önüne gelen istediği lafı ediyor maş.Böyle banlamamaya editlememeye,kilitlememeye devam edin! Bakalım sonumuz ne olucak??
Skywalker22:"Resmide,gözümüzün üstünde kaş var desek banlananıyoruz" Bir bu lafı öğrenmişsin,sürekli bunu söyleyip durma,kendini aş biraz,klasikleşti bu laf artık.Söylediğin lafa gelince, resmi forumda şu anda bu başlıkta yaşananların hiç biri olmuyor,bir tartışma çıkarınca banlıyorlar forum adminleri ve çokta iyi oluyor,eğer orasıda böle ortama dönüşseydi ne olacaktı halimiz?
Ama siz o adminlerin taraf tuttuğunu düşünün,asıl bu forumun adminleri taraf tutuyor,Adam köprülü ailesini savnuyor diye banlamayın !! Böyle kirlilik yaratsın her başlıkta...
Yabancı oyuncuların forumlarında neler konuşulurken bizler burda neyin tartışmasını yapıyoruz yazık ya,,Bu durum gerçek hayatta da oyundada böyle..Diğer ülkelerden geri kalmamızın tek sebebi bu:Birlik yok bizde,hemen herkes,herkesin ettiği laftan tartışma konusu çıkarabiliyor! Forum adminleride adminim die dolaşsın ortada Harikasınız!!!
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 8:59 am

merve44_10 demiş ki:
Hoops..!

Hakaretler havada uçuşsun,birileride buna karşı çıksın daha sonra yorumlarına dikkat etmesi gereken kişi de onlar olsun!
Forumda adalet istiyoruz! Önüne gelen istediği lafı ediyor maş.Böyle banlamamaya editlememeye,kilitlememeye devam edin! Bakalım sonumuz ne olucak??
Skywalker22:"Resmide,gözümüzün üstünde kaş var desek banlananıyoruz" Bir bu lafı öğrenmişsin,sürekli bunu söyleyip durma,kendini aş biraz,klasikleşti bu laf artık.Söylediğin lafa gelince, resmi forumda şu anda bu başlıkta yaşananların hiç biri olmuyor,bir tartışma çıkarınca banlıyorlar forum adminleri ve çokta iyi oluyor,eğer orasıda böle ortama dönüşseydi ne olacaktı halimiz?
Ama siz o adminlerin taraf tuttuğunu düşünün,asıl bu forumun adminleri taraf tutuyor,Adam köprülü ailesini savnuyor diye banlamayın !! Böyle kirlilik yaratsın her başlıkta...
Yabancı oyuncuların forumlarında neler konuşulurken bizler burda neyin tartışmasını yapıyoruz yazık ya,,Bu durum gerçek hayatta da oyundada böyle..Diğer ülkelerden geri kalmamızın tek sebebi bu:Birlik yok bizde,hemen herkes,herkesin ettiği laftan tartışma konusu çıkarabiliyor! Forum adminleride adminim die dolaşsın ortada Harikasınız!!!

Saylı gözünü aç bak hakaretlere , bir kız veya hanımefendi ki bu değil , bana bu tarzda konuşsun vede benden alçak gönüllük beklesin öylemi ?

Benim senin mesajlarınla ilgilendiğim tek bir nokta var oda ' şunu kafanıza sokmak istemiyorsunuz ' gibi bir laf kullandınya artık ben sana küfür bile etsem sana az Smile

Bir kızın bu lafı kullanması ne demek biliyomusun sen ?

Evet hala da taktım kafaya resmide banlanıyoruz hemen , neresi klasik bunu , rk osmanlısı açıldığından beri çözülemeyen tek sorun buda ondan , senin kafan buna almaz çünkü işine gelmez , tekrar sölüyorum o msnden direktif aldığın ağababana söyle eğer erkekse gelsin bayansada gelsin farketmez HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_twisted

Lütfen biras cesaret Smile
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 9:28 am

Bir önceki mesajımda hakaretleri gösterebilir misin? Ne laf söylemişim?
O dediğin nokta da ne demek istediğimi sende bende çok iyi biliyoruz,bunu başka anlamlara sürme,,Bana ilk defa biri böyle laflar ediyor(önceki postlarında)Bende senin kalitene düşmemek için bişeyler söledim ama genede hakaret etmedim,bu sözümün arkasındayım.
Sizlerin tabiriyle,ağalarımla veya o aileden başka kişilerle kesinlikle böle çerezden konuları konuşmam,onlar siz değil çünkü,herşeye atlasınlar,yerli yersiz konuşsunlar...Ağalarımı çok seviyorum bu yüzden böle gereksiz konuları onlara anlatma gereği bile duymuyorken siz onlardan direktif aldığımı düşünün...Daha fazla konuşma,konuştukça batıyorsun..İşte bir başlıkta "Akıl yaşta değil başta" diye bir atasözü söylemiştim.Skywalker22 arkadaşımız bu atasözünün en güzel örneği HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_smile
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:11 am

sayın emar ;
"ve masallah kavga bitmis 2 kisi kendi aralarinda konuyu kapatmislar biride gelip tekrar baslatmis"

bir kişi diğerini hakaretle susturuyorsa bu konu aralarında kapanmıstır kararına nerden vardın pes doğrusu...
ben buraya tartısma cıkarmak için gelmedim forumu okurken karsılastım ve beni rahatsız etti böle insanlar arasında iletişim kopuklugunun olması birbirini hakaretle bastırma isteğinin olması kendimde düzgün yorumlar yazmak istedim.sky'ı az cok tanırım konusmuslugumuz var merve hanım ı ise bir tek forumdan bilirim ben o haklı veya bu haksız demiyorum haksızı bulmakta değil amacım ama eğer sürekli karsı tarafa hakaret ediliyorsa bir msjda o msj haksızdır...ben burda kimseyle tartısmam işim olmaz oyunumu oynar ara sıra foruma bakınırım ama bakındıgımda böyle bir iletişim bozuklugu görünce canım sıkılıyor...özür dilerim hakaretleri savunmadıgım için ben haksızım tartısmayın haksız benim konuda kirlenmez sizin deyimiznizle...(nedense hakaretler konuyu kirletmiyorda hakaretlere karsı cıkanlar kirletiyor...
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:18 am

Yamatoo demiş ki:
Açılan bu anket sadece ama sadece tartışmak için 1 anket giç kimse ailesinden üstün aile görmek istemez herkes ailesini sevmez böyle anketler haber ler oldukça o kısımda daha bolca na hakaretler olur osmanlıda okadar haber varken bırakın bunları gidin onları yapın karesi isyanı kaç multi bu işin içinde kimler var bunları araştırmak varken saçma sapan Bi şi için tartışıyosunuz burda Ben size hangi Ailenin büyük oldugnu yazayım buraya

Osmanlı imparatorlugu Halkı İşte En büyük aile bu Osmanlı imparatorlugu sizler hala saçma sapan 1 konu üzerine burada tartışma çıkarın
Ne alakası var her şeyin altında bir art niyet arayıp tanımadığınız kişiler hakkında böyle konuşamazsınız.Ben bu oyunun sıradanları gibi ailem büyük seninki büyük derdinde değilim bir araştırma yapıyorum ve bunu gazetede yayınlicam.Bu arada anketin açılma nedeni hangi ailede daha çok kişi var değil hangi ailede daha çok aktif kişi var.

En son acankaraogul tarafından Paz Eyl. 27, 2009 10:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 10:19 am

[quote="acankaraogul"]
Yamatoo demiş ki:

Ne alakası var her şeyin altında bir art niyet arayıp tanımadığınız kişiler hakkında böyle konuşamazsınız.Ben bu oyunun sıradanları gibi ailem büyük seninki büyük derdinde değilim bir araştırma yapıyorum ve bunu gazetede yayınlicam.Bu arada anketin açılma nedeni hangi ailede daha çok kişi var değil hangi ailede daha çok aktif kişi var.
serseri_ruh

serseri_ruh

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 6:59 pm

ya, anket yuzunden bu kadar kavga edilir mi?yav azcık kendinize gelin keyfini çıkarın işte...

acan.gazete yayınlayacan. ben ne diyom ailem 25 kişi ama bu forumda yazan 2 kişi.
maraşal 35 kişi yazan 2 kişi mesela.Yani burdaki sayıya bakıp doğru sonuc elde edeceğini düşünmüyorum.
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 7:21 pm

merve44_10 demiş ki:
O dediğin nokta da ne demek istediğimi sende bende çok iyi biliyoruz,bunu başka anlamlara sürme,,Bana ilk defa biri böyle laflar ediyor(önceki postlarında)Bende senin kalitene düşmemek için bişeyler söledim ama genede hakaret etmedim,bu sözümün arkasındayım.
Sizlerin tabiriyle,ağalarımla veya o aileden başka kişilerle kesinlikle böle çerezden konuları konuşmam,onlar siz değil çünkü,herşeye atlasınlar,yerli yersiz konuşsunlar...Ağalarımı çok seviyorum bu yüzden böle gereksiz konuları onlara anlatma gereği bile duymuyorken siz onlardan direktif aldığımı düşünün...Daha fazla konuşma,konuştukça batıyorsun..İşte bir başlıkta "Akıl yaşta değil başta" diye bir atasözü söylemiştim.Skywalker22 arkadaşımız bu atasözünün en güzel örneği HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_smile

Kafanıza sokmak istemiyorsunuz diye bir lafı kullanmasaydın olay bu boyuta gelmezdi..

Ben her zaman haklıyımmı diorum benimde haksız olduğum yerler var ama sen şunu kabullenemiyosun , seni buraya gönderdiler diyorum sende hala saçma saçma şeyler söleyip bana atasözleri sölüyorsun..

Bu kadar kasma altı üstü role-play , hakareti sen başlattın ben devamını getirdim sende bitir olay kapansın yoksa sen bana ince ince hakaret etmeye devam edersen bende apaçık hakaret ederim hepsi bu..

Mesajlarının öyle yerlerinde hakaretler var ki herkes bayan olduğun için sana bunu söyleyemiyeceğimi sölüyo , haklılarda ama ne yapıyım bana hakaret edene bende ederim..

İyi oyunlar
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 7:54 pm

Ailelerin aktifligni forumla belirleyemezsiniz Herkez forumu sevmez sizler Bunu Forum üzerinden yapmak istiyosanız sonuç hep kavga gürültüdür ana forumda yapın arpazlılar önde burda yapın başka aile yani sizin bu anketiniz tek kavgaya neden olur gazetede yayınlarsanız ordada kavga baş gösterir yersiz bir araştırma tonlarca önemli konu içinde boş konu bence
infini

infini

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 8:02 pm

boş laf ebeliği yapmayın alırım aklınızı sözüm kime gidiyor belli bu kim ne ise ne olduğunu bilecek bu sırada oyum köprülüye HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_smile
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 8:25 pm

skywalker22 demiş ki:
merve44_10 demiş ki:

Kafanıza sokmak istemiyorsunuz diye bir lafı kullanmasaydın olay bu boyuta gelmezdi..

Ben her zaman haklıyımmı diorum benimde haksız olduğum yerler var ama sen şunu kabullenemiyosun , seni buraya gönderdiler diyorum sende hala saçma saçma şeyler söleyip bana atasözleri sölüyorsun..

Bu kadar kasma altı üstü role-play , hakareti sen başlattın ben devamını getirdim sende bitir olay kapansın yoksa sen bana ince ince hakaret etmeye devam edersen bende apaçık hakaret ederim hepsi bu..

Mesajlarının öyle yerlerinde hakaretler var ki herkes bayan olduğun için sana bunu söyleyemiyeceğimi sölüyo , haklılarda ama ne yapıyım bana hakaret edene bende ederim..

İyi oyunlar

Ben o kelimeyi şu şekilde kullandım mecmuamızın olduğu başlıkta"Bizim mecmuamız resmi foruma göre yayın yapar,bunu kafanıza sokamıyorsunuz" dedim.Bunda abartılacak birşey yok,ne anlamda sölediğim apaçık ortada.Art niyet arama herşeyde artı o diğer başlıkta kaldı,,git gide saçmalamaya başladın daha fazla konuşma konuştukça batıyorsun.Sana veya başkasına hiç bi mesajımda hakaret etmedim,,git gözden geçir öle laf söyle burda...
İnfini başlığımıza sende katılarak şeref verdin ... HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 4 Icon_lol
5 Kişinin kullandığı oya göre değerlendirmeyin bu işi....Ya da siz kendinizi öyle avundurmaya devam edin...İstediğinizi yapmakta özgürsünüz

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki