Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
merve44_10

merve44_10

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 11:52 am

Lütfen daha fazla saçmalayıp bu başlığıda kirletme !...
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 12:21 pm

merve44_10 demiş ki:
Lütfen daha fazla saçmalayıp bu başlığıda kirletme !...

Haha çatladıı patladııı gümmmmmmmm HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 12:38 pm

Mahsülü yanmış arnalar gibi davrananlara "He" demek sevaptır,Bu yüzden he deyip geçiyorum.Bayram bayram senle tartışma istemiyorum,bayramdan sonra gel HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 1:46 pm

Köprülü ataklarına devam ediyor.
Köprülü-------->%75 (6)
Genç arpazlı--->%12,5 (1)
Malkoçoğlu---->%12,5 (1)
LoRD_DeViL

LoRD_DeViL

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 1:52 pm

Malkoçoğlu Ailesi 1
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 1:53 pm

5-6 kişi köprülü dedi diye köprülü osmanlının en büyük ailesi cart
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 2:00 pm

Evet, 5-6 kişinin katıldığı bir ankete göre değerlendirenler var maalesef HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_smile
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 2:30 pm

valla kusura bakmayın herkes kimin ne olduğunu billiyo eğer ailem en büyük diyosan kozunu burda paylaş çağır aileni hani nerdelersen televizyon izlerken reytingin 2000 kişi tarafından belirlendiğini ama türkiyede 56 küsür milyon kişinin tv izlediğini bilmiyosun sanırım seçim anketlerinede en fazla 1500 kişi katılıyo ama isatnbulda 15.000.000 kişi yaşıyo ve aşşağı yukarı seçim anketindeki gibi çıkıyo
Köprülü------>%66,0
Malkoçoğlu--->%22.9
Genç Arpazlılar>%11,1
kimse alınmasın HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_smile hepimiz kardeşiz HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin
Bu arada öbür aileler nerde
assasins_creed

assasins_creed

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 5:39 pm

köprülü---->5
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 5:56 pm

merve44_10 demiş ki:
Mahsülü yanmış arnalar gibi davrananlara "He" demek sevaptır,Bu yüzden he deyip geçiyorum.Bayram bayram senle tartışma istemiyorum,bayramdan sonra gel HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

İlerizekalı ne mahsulunden bahsediyosun sen Very Happy

Çekemiyosun çatladın sonrada saçmalayıp durma HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Seninle bırak bayramı 7 gün 24 saat tartışırım ve haklıda ben olurum hep HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_wink

Sende manyak insanlar gibi yorum yapmadan he demeyi seçiyosan de gitsin Smile

Sen daha içinde bulunduğun ortamı tanıyamayacak kadar acizsin , sadece senin gibilere halk arasında maşa daha doğrusu budala denir..

He diyen budala seni HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 6:25 pm

9 alemdaroğlu
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 7:01 pm

Köprülü------------->%63.6
Malkoçoğlu--------->%18,1
Genç Arpazlılar------>%9,09
Alemdaroğlu-------->%9,09
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 7:52 pm

skywalker22 demiş ki:
merve44_10 demiş ki:

İlerizekalı ne mahsulunden bahsediyosun sen HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin

Çekemiyosun çatladın sonrada saçmalayıp durma HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Seninle bırak bayramı 7 gün 24 saat tartışırım ve haklıda ben olurum hep HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_wink

Sende manyak insanlar gibi yorum yapmadan he demeyi seçiyosan de gitsin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_smile

Sen daha içinde bulunduğun ortamı tanıyamayacak kadar acizsin , sadece senin gibilere halk arasında maşa daha doğrusu budala denir..

He diyen budala seni HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Ooo hakaretin doruğuna çıkmışsın.Banlayın şunu ya ! Haddini bil ! Terbiyeli konuş

En son merve44_10 tarafından Ptsi Eyl. 21, 2009 8:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 7:58 pm

yaw birbirinizi bi aile yüzünden kırmayın haydi bakem barışın koklaşın HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 9:59 pm

merve44_10 demiş ki:
skywalker22 demiş ki:
merve44_10 demiş ki:

İlerizekalı ne mahsulunden bahsediyosun sen HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin

Sende manyak insanlar gibi yorum yapmadan he demeyi seçiyosan de gitsin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_smile

Ooo hakaretin doruğuna çıkmışsın.Banlayın şunu ya ! Haddini bil ! Terbiyeli konuş

Sen mahsul derken bana buğday benzetmesi yaparken hakaret değilde bunları yazarken banlanayımmı HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Seni buraya kim gönderdiyse söle ona senden daha zeki birisini yollasın Smile
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Eyl. 21, 2009 10:14 pm

Ben hiç değilse kibar uslupla konuştum HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_smile Ya biri şunu sustursun ! Banlanmazsa susmıycak bu. HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 1:55 am

merve44_10 demiş ki:
Ben hiç değilse kibar uslupla konuştum HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_smile Ya biri şunu sustursun ! Banlanmazsa susmıycak bu. HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Adminleri gaza getiren maşa seni HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Sende suç yok sen bir maşasın , seni buraya gönderen ahmaklaradır tepkim HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 7:22 am

Bana bak artık sınırı aştın,iyilikten anlamıyorsun amacın farklı senin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Beni buraya kim göndermiş???? Sizlerin tabiriyle ağalarım. HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin Gerçekten gülünücek bir vaziyettesin,yeter kendini çok rezil ettin.Ben senin için üzülmeye başladım.Cidden artık akıl sağlığından şüpheliyim,evrim geçirirken mitoz bölünmüş bir mahluksun sen HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
{Algos}

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 8:26 am

İkili kavgadan dolayı kapatılacaktır. Kuralları okuyunuz!
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 10:28 am

yaw usta kavga edenleri kapat ben burda anketimi yapıyorum
{Algos}

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 10:37 am

usta ?

Karşınız da moderatör var oyunda bir arkadaşınız yok!
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 11:05 am

merve44_10 demiş ki:
Bana bak artık sınırı aştın,iyilikten anlamıyorsun amacın farklı senin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Beni buraya kim göndermiş???? Sizlerin tabiriyle ağalarım. HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin Gerçekten gülünücek bir vaziyettesin,yeter kendini çok rezil ettin.Ben senin için üzülmeye başladım.Cidden artık akıl sağlığından şüpheliyim,evrim geçirirken mitoz bölünmüş bir mahluksun sen HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted

Maşaa maşaa kız maşa gel burayaa Very Happy sende mitokondrisi alınmış embesilsin HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_twisted
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 11:13 am

yaw feci laf sokuyonuz birbirinize sizin için ayrı bir yer açmak lazım yeni bi konu HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_biggrin
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 11:14 am

Ya forum adminlerinin burayla ilgilenmesini istiyorum.Adam resmen bana hakaret ediyo ya herkes görüyor işte,Banlasınlar şunu !!!!!!!
acankaraogul

acankaraogul

MesajKonu: Geri: HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Eyl. 22, 2009 11:28 am

quote="{Algos}"]usta ?
Karşınız da moderatör var oyunda bir arkadaşınız yok!
[/quote]

Usta kötü bişi veya bi lakap değilki ben saygı gördüğüm kişilere usta derim oyundada reeldede burdada.
orada bir laf ediyoruz siz onu değil sadece başındaki bir kelimeye takılıyosunuz olmazki

HANGİ AİLE (DÜZELTME)(asıl)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki